Venüs Kadını

Site Rengi

KUSURSUZ MAKYAJ

17.11.2023
110
KUSURSUZ MAKYAJ

Bir Venüs kadını her daim güzeldir. Ama makyajla bunu tastamam yapmak isteriz. Hiç makyaj yapmamış genç kızlara yönelik yazsak da bu yazıyı herkesi kapsıyor vereceğimiz bilgiler.

Kusursuz bir makyaj için öncelikle yüzdeki leke, sivilce ve siyah nokta gibi istemediğimiz görüntüleri kapatmamız gerek. Ten renginizden biraz koyu tonda fondöten seçerseniz o izler görünmeyecektir. Ama leke izleri, sivilceler yoksa ten renginizle aynı fondöten de kullanabilirsiniz.

Göz altınızda morluklar varsa da yine bir ton koyu fondöten makyajınızı gayet başarılı yapacaktır. Fondöteni nemli sünger ile uygularsanız daha pürüzsüz görüntü elde edersiniz.

Kaşlarınız muntazam alınmış olmalı ki makyaj da güzel görünsün. Dikkatli alınmış kaşları bir kaş fırçası ile tararsanız muhteşem..

Göz en dikkat çeken yer olduğuna göre rimel ve göz kalemi olmadan olmaz. Ama aklınızda olsun genç görünmek isteyen Venüs kadınlarının dikkatine.. Göz kalemini göz kapağınızın içine sürmeyin. Daha yaşlı bir görüntü oluşur böyle uygularsanız. Göz kapağının dışı her zaman daha iyidir. Sonrasında rimeli uygulayın. İki kat sürmek isterseniz ilk kat kuruduktan sonra ikinci katı sürün.

Dudak kalemi ya da ruj olmadan olmaz. Ten renginize uygun olanı seçerseniz her zaman daha cool görünürsünüz.

Sonrasında elmacık kemiklerinizden şakaklara doğru yayarak allığınızı sürün. Oldu bile. Bu kadar basit 🙂

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.