Venüs Kadını

Site Rengi

Müzikle Kilo Verme

28.10.2023
76
Müzikle Kilo Verme

Her Venüs Kadını güzel, zarif, fit ve sağlıklı görünmeyi hak ediyor değil mi? O zaman ilk iş fazla kilolardan başlıyoruz.   Müzik dinleyerek kilo vermek mi dediğinizi duyar gibiyiz:) Nasıl yani bu mümkün mü? Gayet mümkün ve son derece keyifli bir yöntem 🙂 Ama tabi ki öncesinde bir şeyler yapacağız. Hareket olmayan yerde bereket olmaz. İlk yapacağınız şey sizin müzik zevkinizi yakından bilen bir arkadaşınızdan sizin zevkinize uygun hareketli yeni çıkan , sizin bilmediğiniz bir müzik seçmesini rica etmek. Neden siz seçmiyorsunuz? Çünkü o müzikle herhangi bir duyguyu bilinçaltı seviyede ya da bilinçli olarak eşleştirmemiş olmalısınız. Sonra o müziği tekrarlı moda alıp 21 gün boyunca her gün en az yarım saat hafif spor yapmanız gerekiyor. Bu, yürüyüş olabilir. Yavaş tempoda koşma ya da spor salonu çalışmalarınız olabilir. 21 gün boyunca bu müzikle spor yapıp kendinize şu telkinleri veriyorsunuz:

“Bu şarkıyla birlikte sağlıklı fit bir bedene sahip oluyorum”

Ama unutmayın asla “Kilo veriyorum” “Kilo vermem gerek” gibi cümleler kurmuyoruz. Bunları söylerseniz bedeniniz her zaman verilmesi gereken kiloyu bünyede tutar.

21 gün sonra artık bu müziği yatarken otururken kitap okurken dinleyebilirsiniz. Bilin bakalım bilinç dışı zihniniz ne yapacak? Spor yapma ve bu müzikle öyle bir ilişki kurmuş olacak ki, yine yağ yakıyorum zannedecek ve oturduğunuz yerden kilo vermeye başlayacaksınız. Biz dedik ama unutmayın siz kilo vermek kelimelerini hayatınızdan çıkarıyorsunuz. O zaman ne yapıyoruz sağlıklı fit Venüs kadınları, hep birlikte müziğin ritmiyle sağlıklı fit bedenimize merhaba diyoruz 🙂

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.