Venüs Kadını

Site Rengi

Ruh Eşinizi Bulduğunuzu Nasıl Anlarsınız?

02.01.2021
598
Ruh Eşinizi Bulduğunuzu Nasıl Anlarsınız?

Ruh eşi, herkesin söylediği gibi, sadece sevgilimiz, eşimiz değildir. Onunla sevgili olmak zorunda değiliz. Bazen arkadaşımız, bazen akrabamız, bazen de yolumuzu aydınlatacak birisi olabilir. O anki içinde bulunduğumuz durumda, rehberlik yapmak için de yanımızda bulunuyor olabilir. Bu aşamada tanıştığımız herkese daha farklı açılardan bakmalıyız. Bu aşk ile de gelebilir, bazen de nasihat eden bir yakınımız olarak da gelebilir.
Ruh eşimizle karşılaşmadan önce bir enerji akışı hissedersiniz. Karşılaştığınızda zaten bilirsiniz. Mutlaka bir yerlerde karşılaşmışız veya bir şeyler yaşamışızdır. Ve doğru zamanlarda bir araya geldiğimizde aşkınızı tanırsınız.


Ruh eşleri ömrümüz boyunca sizinle olmayabilir. Görevlerini tamamladıktan sonra gidebilirler. Ama aranızdaki bağ sonsuza kadar devam eder.


Hayatınız boyunca birden fazla ruh eşiyle karşılaşabilirsiniz. İhtiyacınız olan zamanda size destek olacak, bir ruh eşi isterseniz, bir liste hazırlayın. Neye ihtiyacınız olduğunu, nasıl bir ruh eşi istediğinizi sıralayın. Ve size güzel bir tüyo 🙂 Beyaz temiz bir kağıda, kurşun kalemle listenizi hazırlayın. Çünkü evrene en güçlü titreşimi veren karbona sahiptir kurşun kalemler 🙂

Gözlerinizi kapatıp derin bir nefes alın, yavaş yavaş verin. Bunu bir kaç kez tekrarlayın. Ve içinizden niyet edin. Karşınıza çıkan deneyimleri mutlaka değerlendirin.

Hayatınıza ve çevrenizdeki insanlara bakış açınız değişecektir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.