Venüs Kadını

Site Rengi

Venüs Kadını Boğa Burcu

16.11.2023
131
Venüs Kadını Boğa Burcu

Venüs gezegeninin yönettiği burçlardan olan Boğa burcu kadınını anlatacağız. Diğer Venüs kadını burcumuz Terazi burcunu önceki yazımızda anlatmıştık. Boğa burcunun doğum tarihi aralığı 21 Nisan – 21 Mayıs tarihleri arasındadır. Toprak grubundadır. Uğurlu günü Cuma, uğurlu taşı elmastır.

Boğa burcu kadını için yemeğe düşkündür diye bilir çok kişi. Evet düşkündür. Ama onun için yiyecek geçiştirilecek bir şey değildir. Bu Venüs kadını burcumuz herşeyinin tam olmasını istediği gibi yemekte de aparatiflere gelemez. Onun için her şey tam olmalı. Hayatın diğer alanları gibi lüksü yemekte de sever. Ama en önemli özelliği bu değil tabi ki. Venüs gezegeni etkisiyle zarafeti ve güzelliği ile hayran bırakır çevresini. Megan Fox, Aslı Enver, Penelope Cruz’un boğa burcu olduğunu belirtirsek tam tam yerine oturacak onların güzelliğine Venüs’ün etkisi.

Boğa burcu toprak grubu olduğu için sabittir, fikirlerini zor değiştirir. Ortamlara her zaman uyum sağlayamaz. Kendisi güvenilirdir, insanlara ise zor güvenir.

Para için onlar için çok önemlidir. Har vurup harman savurmak hiç onlara göre değildir. Kendilerini her daim güvende hissedecekleri bir miktarı her zaman bir köşede bulundururlar.

Çok mantıklı insanlardır ve hayallere çok dalmazlar. Risk almaktan hoşlanmazlar. Her zaman güvenli limanlarında dolaşırlar. Çok sabırlı, gayet dirayetli çalışanlardır. İşyerinizde boğa burcu müdürlere, yöneticilere çokça rastalayabilirsiniz. Çok inatçıdırlar. Bu da onları iş hayatında çok üst noktalara taşır. Hayalperest olmadıkları için girişimcş yönleri de çok iyi değildir. Çoğunlukla kurumsal hayatta ilerlemeyi tercih ederler.

Ama onları sakın kızdırmayın. Çok kinci olurlar, bizden söylemesi. Bir kez kırıldı mı bir daha toplamak zordur. Ama bu sadık güvenilir Venüs kadını çok da iyi arkadaştır. Kaybetmeyin deriz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.