Venüs Kadını

Site Rengi

Burçlara Göre Erkekler

Burçlara Göre Erkekler

Çok duyarız kadınlardan. “Bütün erkekler aynı” cümlesini.
Aslında o kadar emin olmayın bundan. İçlerine girdiğiniz zaman envai çeşit karakterde olduklarını görürüz. Ah işte, kültürümüz onların kendileri olmalarına izin vermiyor ki. Ağlayamazlar, romantik davranamazlar… Daha neler neler. Tabi 21. yüzyılda biraz daha aştık bunları. Ama onları yakından tanımak için bu listeye bir göz atalım…

Koç Burcu Erkeği (21 Mart – 20 Nisan)
Burçlar hakkında çok ufak bilgisi olan birisinin bile bildiği meşhur inadına rağmen iyi bir dost, arkadaş canlısı eğlenceli erkeklerdir. Kayserili olanları bile cömerttir 🙂 Ama bu cömertlik bazen savurganlığa kadar gider. İnatçılıkları kadar cömertlikleri de o kadar bu burçla özdeşleşmiştir ki kadınları da inanılmaz cömert kişiliklerdir. Tabi bu cömertlikleri nefret etmediği insanlar için geçerlidir. Birisinden nefret etmeye görsün bu kişiler oldukça düşüncesiz ve bencil olabilirler. Koç burcu erkeği ile bir hayat paylaşmak istiyorsanız enerjik olmalı, dış görüntünüze dikkat etmeli ve “Erkek Fatma” tavırlardan kaçınmalısınız.

Boğa Burcu Erkeği (21 Nisan-21 Mayıs)
Maddiyata, lükse, konfora çok önem verir. Hareketlerinde ağır kanlı olduğu gibi fikirlerini değiştirmede bir o kadar yavaştır. Sabit fikirlidir ve yeni bir fikre, yeni bir tarza alışması zaman alır. Ya da hiç almayabilir. Siz en iyisi onu olduğu gibi kabul edin, değiştirmeye çalışmayın. Kıyafetteki renk uyumuna erkekler içinde bu kadar dikkat edeni bulamazsınız. Temkinli hareket eder ve her zaman zor günler için sakladığı parası bulunur. Yemeğe çok düşkündür. Partnerinden yemek konusunda beklentisi olduğu gibi kendisi de mutfağa girmeye bayılır. Dışarıda yemek yerine her zaman ev yemeklerini tercih eder. Misafir ağırlamak hoşuna gider.

İkizler Burcu Erkeği (22 Mayıs-21 Haziran)
Hareketli, enerjik, çabuk sıkılgan, sevecendir. Konuşmayı sever. Sürekli yeni, orijinal fikirler üretir. İnce espri anlayışı ve zekasıyla her zaman diğerlerinden öndedir. Kadın erkek demeden herkesle hemen arkadaş olabilir. Ne zaman ne yapacağı, nasıl tepki vereceği belli olmaz. Bazen cömert bazen cimridir. Kinci değildir, uzun süreli küslük bilmez. Partnerinde zeka arar. Ama çabuk sıkılan yapısı nedeniyle, kadın partnerin sürekli olarak kendini yenilemesi, saç değiştirmesi, tarz değiştirmesi gerekebilir. Çapkındır ve aldatmaya meyillidir. Dikkat edelim hanımlar 🙂

Yengeç Burcu Erkeği (22 Haziran-23 Temmuz)
Herkese güvenmez. Bu da ilk tanışmada mesafeli ve soğuk görünmesine neden olur. İnsanlardan gizledikleri bir çok özelliği vardır. En yakın arkadaşlarına bile çoğu zaman kendini açmaz, kendi kabuğunda derin hayallere dalar. Sanata, kültürel faaliyetlere önem verir. İyi bir aile babası olur. Baba olduklarında erkek çocuklarıyla arkadaş, kız çocuklarına koruyucu kalkan görevi görür. Evcimen, hassas, kırılgandır. Kırıldığında karşıdakine nedenini anlatmak, konuşmak yerine yorganın altına başını gömüp ağlayan bir tiptir. İlişkide olduğu kadına kolaylık dileriz 🙂

Aslan Burcu Erkeği (24 Temmuz-23 Ağustos)
Koruyucudur, romantiktir ama ilişkisinde çok fazla kuralı vardır. Her ne kadar onun için, dikkat çekici olmayan kadınların şansı yoksa da kendinden üstün kadına da tahammül edemez. Emir vermeyi sever. Alay ettiyseniz onunla, vay halinize. Kincidir, intikam almazsa rahat edemez. Kendini her zaman rakipsiz görür. Spordan hoşlanır, büyük heyecanlar peşindedir. Cömerttir, para harcamayı sever. Ama para harcaması da kazandığı parayı göstermek içindir denilse hiç yalan olmaz 🙂 Hangi kadınla anlaşılır bilinmez ama gösterişten mümkün olduğunca uzak duran başak kadınlarından uzak durması her iki tarafın da hayrınadır. Bir aslana gönül veren hanımlara da kolaylıklar dileriz 🙂

Başak Burcu Erkeği (24 Ağustos-23 Eylül)
Çalışma aşkı, temizlik aşkı , disiplin aşkı…
Bunlara aşık bu adamla peri masallarındaki aşkları yaşamayı hayal etmeyin. Her şeyi eleştirir. “Bende bulamaz” demeyin, o bulur 🙂 Bir başak burcu adamdan hoşlanıyorsanız her şeyden önce temiz, tertipli, düzenli ve kültürlü olmanız gerek. Tabi makyajı abartmamanız gerek ve sade, zarif bir tarzınız olmalı. Abartılı kıyafet ve aksesuarlardan, gösterişten hoşlanmaz. Ev yaşamını sever ama kültürel gezilerden de çok hoşlanır. Hoşlandığı kişiyi yıllar sürebilecek bir incelemeye alır. İnce eler sık dokur. Tabi bu arada o kadın kaçar ve platonik aşkıyla kalakalır bizim masum başak 🙂 Çok çekingendir, kızmayın ona.

Terazi Burcu Erkeği (24 Eylül-22 Ekim)
Bu kararsız erkekler içinde herhalde çekici olmayan yoktur 🙂 Tarkan, Tom Cruise, Birkan Sokullu… Kendileri böyle olduğundan mıdır bilinmez her zaman çekici ve güzel partner edinirler. Onun gözünde güzel değilseniz pek bir şansınız yok yani. Cömerttir, kibar, nazik ve sanatsal yönleri gelişmiştir. Hareketlidir, uzun süre kapalı yerlerde kalamazlar. Karışıklıktan hoşlanmaz, her şeyde estetik ararlar.

Akrep Burcu Erkeği (23 Ekim-22 Kasım)
Kin, ihtiras, nefret, ölümüne sevgi bu burçlardadır. Duygularının ortası yoktur. Sevdiği için her türlü fedakarlığı yaparken, kendisine en ufak bir kötülük yapandan intikam almadan rahat edemeyecektir. Herkese şüpheyle yaklaşır. Partnerini çok kıskanır, bazen bu kıskançlık kafasında komplo teorilerine, çeşitli kurgulara kadar gider. Kafasında gizlediği düşüncelere vakıf olmak zordur. Sürekli arkasını kollama gibi bir huyu vardır.

Yay Burcu Erkeği (23 Kasım-22 Aralık)
Cömerttir ama savurganlığa da çok yatkındır. Çapkındır ama çok da duygusal değildir. Arkadaş canlısıdır. Çok konuşkan olması kadınlar tarafından flört olarak anlaşılır ama bu kişi konuşmayı çok sever. İdealisttir ve bir dava uğrunda savaşma potansiyeline sahiptir. Çok çok enerjiktir. Gezmeyi çok sever. Başka kültürden insanlarla aşk hayatını en rahat sürdürecek burçtur. Esnektir, eğlencelidir.

Oğlak Burcu Erkeği (23 Aralık-20 Ocak)
Asla asla romantiklik duygusallık aramayın. Onlar için varsa yoksa işidir. Hayatındaki partneri her zaman işinden sonra gelir. Ama bununla birlikte aile bağlarına önem verir. Değişiklikten hiç hoşlanmaz. Belki de bu nedenle bir kişiyle hayatını birleştirmişse kolay kolay ayrılmaz. Hırslı, inatçı, işkolik bu adamla anlaşmak için sizin de ayakları yere sağlam basan bir birey olmanız gerekir.

Kova Burcu Erkeği (21 Ocak-19 Şubat)
Bu zeki adam hem yenilikçi iken hem de köklerine bağlıdır. Partner adayının öncelikle onunla iyi bir arkadaş olması gerekir. Zekaya ve ortak konular hakkında sohbet edebilmeye önem verir karşı cinste. Büyük idealleri vardır. Güvenilir ve kibardır. Evlenmekten kaçar. Onu evliliğe ikna etmek için çok romantik beklentilere girmeyen ve idealist ir yapıda olmanız gerekir.

Balık Burcu Erkeği (20 Şubat-20 Mart)
Aşka aşık bu burcun adamı son derece hayalci, kırılgan ve çekingendir. Sanatsal yetenekleri vardır. Kendisi çok kırılgan olduğu için başkalarını da kırmamak adına düşünerek konuşur. Bu düşünmeler dalıp dünyadan uzaklaşmaya kadar varır. Kıskanç değildir, sakin bir yapısı vardır. Çok sezgiseldir. Öfkelenmesi zordur ama öfkelense de hemen yatışır. Cömert, biraz da savurgandır. Bağımlı kişilik olmaya yatkındır. Bağımlılığı bir kişiye olabileceği gibi alkol bağımlığına da yatkındır.

Eveeet burçlar bu kadar 🙂 Biz bu kadar anlattık ama siz yine de kimseyi sadece burcuna bakarak yargılamayın. Keyifli günler 🙂

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.