Venüs Kadını

Site Rengi

Bitkisel Doğal Yağlar

Bitkisel Doğal Yağlar

Bitkilerden elde edilmiş doğal yağlar antioksidan etkileri ile cildi korur, psikolojik sağlığınıza iyi gelir, kimisi frekansınızı yükseltir kimisi yaşlanmanıza engel olur. Ama her cilde her doğal yağ kullanılmaz. Özellikle uçucu yağların bir başka sabit yağ ile karıştırılarak kullanılması tavsiye edilir. Biz genel etkilerini yazacağız ama siz doktorunuza danışmadan cildinize kullanmayın. Özellikle hassas cilde sahipseniz ya da cilr problemleri ile uğraşıyorsanız…

Gül Yağı
Orjinal saf gül yağı çok pahalıdır. O nedenle güvenmediğiniz, lisanslı olmayan yerlerden aldığınız gül yağı diye satılan yağlara çok güvenmeyin. Gül yağı frekansınızı artırır. Psikolojinize çok iyi gelir. Cilde başka yağ ile karıştırmadan kullanırsanız kızarıklık yapabilir. Cildi rahatlatan bir etkiye sahiptir.

Hindistan Cevizi Yağı
Hindistan cevizi yağı antimikrobiyal bir yağdır. Cildinizin nem dengesini korur. Ayrıca tırnaklarınızda mantar varsa doktor kontrolünde tırnaklarınıza bu yağı kullanabilirsiniz.

Lavanta Yağı
Antiseptik özelliği vardır. Hem mantarlı tırnaklara kullanabilirsiniz. Hem de sivilce akne gibi problemlerde cildinize uygulayabilirsiniz.Ayrıca modunuzu düşmüş hissederseniz koklayarak ruh halinizi düzeltebilirsiniz.

Argan Yağı
E vitamini ve aktioksidan açısından zengin bir yağdır. Günlük kullandığınız kremlerin içine de ekleyerek cildinizin daha genç görünmesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca saç bakımında kullanarak da saçlarınıza çok güzel ve sağlıklı bir görüntü katabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.