Venüs Kadını

Site Rengi

Makyajsız Güzellik Tüyoları

29.10.2023
123
Makyajsız Güzellik Tüyoları

Her Venüs kadını güzeldir, özeldir zariftir. Ama her şeyin daha fazlası mümkün 🙂 Hem doğal bir görüntüye sahip olup hem de zarif görünmek mümkün. Biraz bakımla çok da cool görünebiliriz. Yolları neler birlikte bakalım.

Kaşlarınızı Muntazam Alın

Kaşlar yüzde göz ile birlikte ilk dikkate çarpan noktadır. Kaşlarınızı her daim intizamlı bir şekilde almaya gösterin. Bakışlarınızın bile değiştiğini farkedeceksiniz.

Kirpik Kıvırıcı Kullanın

Göz en dikkat çeken yerse dolayısıyla çevresi de buna dahil 🙂 Kaşlarınız kadar kirpikleriniz de çarpıcı görünmeli. Düz kirpiklere sahipseniz bunu es geçmeyin.

Kısa Kirpiklere Badem Yağı

Rimelin ağırlığından hoşlanmıyorsanız bir süre badem yağı kullanıp kirpiklerinizi gürleştirin. Rimel maskara ihtiyacınız olmayacak.

Cilt Bakımını İhmal Etmeyin

Makyajsız güzelliğin en önemli sırrı parlak pürüzsüz bir tendir. Cildinize haftada bir kez peeling maskesi yapmayı ihmal etmeyin. Hem peeling sonrası hem de her gün cilt tipimize uygun nemlendiriciyi ihmal etmiyoruz.

Güzellik Uykusu

Uykumuza her gece dikkat ediyoruz. Gece saat 11 sonrası mutlaka uyumuş olmaya dikkat ediyoruz. En az 7 saatlik uyku güzel parlak gözler ve sağlık için şart. Gündüz de 15 dakika ile yarım saat arası uyku enerjinize enerji katacaktır.

Güneş Kremi Kullanın

Hava bulutlu olmadığı sürece yaz kış farketmez güneş kremi sürmeyi ihmal etmeyin.

Nefes Egzersizleri

İnsanı en bitkin ve cansız gösteren şey bozuk psikolojidir. Psikolojinizi her daim iyi tutmak ve ruhsal sağlığımız için nefes egzersizlerini günlük rutininiz haline getirin.

Beslenmenize Dikkat

Paket gıdalardan kaçının. Ağırlıklı olarak meyve sebze ile beslenmeyi ihmal etmeyin. Ama hayvansal proteinlere de mutlaka sofranızda yer açın.

Sigara ve Alkolü Bırakın

Sizi anlık pşarak mutlu etse de hem fiziksel hem ruhsal sağlığınız için lütfen bu iki şeyden uzak durun 🙂

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.