Venüs Kadını

Site Rengi

BURÇLAR VE MESLEKLER

08.11.2023
73
BURÇLAR VE MESLEKLER

Burçlar ve meslek seçimi dedik ama biz bugün kadınlara özel yazacağız bu yazımızı

KOÇ BURCU

Lider, hiç bir kimseye hiç bir erkeğe boyun eğmeyen koç kadını…Cesaret gerektiren işlerin kadını. Asker, polis profesyonel sporcu tam koçların meslekleridir. Ama zekasıyla da hayrete düşüren bu burç erkek mesleği olarak görülse de kimi kesimlerce mühendislikte de çok başarılıdır. Medya işleri, harket gereketiren birçok iş.

BOĞA BURCU

Zarif, asil Venüs kadını.. Hareketten çok hoşlanmaz ama maddi getirisi iyiyse boğa kadını hemen adapte olacaktır. Venüs’ün verdiği sanat yeteneği sayesinde stilist, tasarımcı, modacı da gayet güzel meslekledir. Ayrıca para işleri her daim boğanın iştahını kabartır. Ve unutmadan lokanta, cafe, restoran işletmeciliği.

İKİZLER BURCU

Keskin zekasını özgürce kullanacağı her iş ikizlere hitap edebilir. Ama konuşma yetneğini destekleyecek media işleri, sunuculuk, tiyatro sinema muhteşem tercihlerdir.

YENGEÇ BURCU

Anaçlığını gösterebileceği öğretmenlik, titiz çalışmasını göstereceği mühendislik tasarım, duygusal yoğunluğunu göstereceği edebiyat ile ilgili işler. Ama en önemlisi böyle evcimen bir burcun home office çalışabileceği iş her zaman Yengeç burcunun gözdesi olacaktır.

ASLAN BURCU 

Herkesin gözü onların üstünde olsun da ne olursa olsun ???? Şaka tabi ki.  Ama oyunculuk, tiyatro yönetim işleri. Ayrıca Keskin zekasını kullanacağı mühendislik tıp alanı da gayet uygundur aslan kadını için. Mücevher takı tasarım ise muhteşem tercih.

BAŞAK BURCU

Eline aldığı her işi mükemmel yapan başaklar için birçok alan sayabiliriz. Tıptan mühendisliğe, sinema eleştirmenliğinden psikologa kadar. Hele içinde deterjan kokuları alacağı kimya laboratuvarları olursa muhteşem.

TERAZİ BURCU

Sanatın dengenin burcu bir Venüs kadını daha. Sanatla zarafetle ilgili olsun her iş olur. Kavga gürültü fazlaca erkeksi işlerden hoşlanmaz. Moda tekstil çok iyi tercihtir. Hele bu adaletin simgesi burç için hukuk vazgeçilmez tercihler arasındadır.

AKREP BURCU

Analiz gözlem biraz da komplo barındırsın akrep kadını bayılır. Dedektiflik , polisiye işleri tam akrebin çözümleyeceği işler. Keskin zekasına uygun matematik mühendislik alanları ilerlemesi için çok güzel fırsatlardır.

 YAY BURCU

Bu sabırsız hareketli burç için medya sektörü, haber muhabirliği çok güzel tercihlerdir. Konuşma yeteneği ile radio program yapımcılığı, felsefik yapısı ile birşeyler öğretebileceği işler, öğretmenlik, danışmanlık, koçluk başarılı olacağı alanlardır. Ve turizmle ilgili her iş.

OĞLAK BURCU

Ciddi işkolik oğlak ne olursa yapar. Yeter ki iş arkadaşları da onun gibi ciddi çalışkan oldun. Ama en çok yönetim onlara uygundur. Ticarette mühendislikte tıpta d başarılı olurlar. Bilim ve askeri disiplin olduğu her alan da onlar için uygundur.

KOVA BURCU

İleri görüşlü devrimci mucit kova için en çok bilim insanı diyebiliriz. Bir şeyler üretsin ondan mutlusu yoktur. Hazır olanı ezberlemeye gelemez. Kendisi üretmeli. Mühendis, laboratuvar çalışnı ve bilimsel her iş onlar için uygundur.  

 BALIK BURCU

Hayal gücünü gösterebileceği her iş olur. Tasarım, edebiyat, icatlar.. Öğretmenlik de çok uygundur. Ayrıca spirütüel her işe de yatkınlıkları vardır. Dinle ile ilgili görevler, biyoenerji, tıp balık için uygun mesleki alanlardır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.