Venüs Kadını

Site Rengi

Çocuklar ile oynanabilecek sanal oyunlar…

19.12.2020
417
Çocuklar ile oynanabilecek sanal oyunlar…

Korona ile mücadele günlerinde evimizde hepimiz bir şekilde vakit geçirmeye çalışıyoruz. Hepimiz özgürce gezebildiğimiz günleri umutla bekliyoruz. Sabırla, aldığımız sağlık tedbirleriyle elbet bugünler geçecek bitecek. Çocuklu aileler için sanal ortamda oynanabilecek birçok oyun var ve hepsi birbirinden eğlenceli hele içlerinde biri var ki kahkahalarla oynayacaksınız…

Fall Guys acaip eğlenceli bol kahkaha attıran bir oyun. Yaş gurubu olarak 9 yaştan başlayıp her yaşa uygun. Oyundaki karakterler gerçekten eğlenceli ve komik Jelibon’a benziyorlar. Kim jelibon sevmez ki! Tasarlanan kostümler bir harika ve eğlenceli.

Kahkaha ruhun gıdasıdır sevgili Venüs kadınları oynayın bu oyunu stresinizi atın. Çok yetenek gerektirmiyor o yüzden aman ben yapamam demeyin, bir başladınız mı çocuklarınızla sıra kavgası bile yaparsınız. İkinci oyunumuz px xd. Bu oyunda bolca kıyafet değiştirebilirsiniz. Hayvan alabilirsiniz. Farklı ülkelerden arkadaşlar bulup yabancı dilinizi geliştirebilirsiniz. Hayalleriniz de Buz pateni yapmak var ise işte size sanal ortamda eğlenceli buz pateni pisti. Dekorasyondan hoşlananlar için ev tasarımları yapabilirsiniz. Oyuna yeni güncellemeler gelince daha eğlenceli oluyor.

Yeni oyun tavsiyelerinde buluşmak üzere…

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.