Venüs Kadını

Site Rengi

KAPADOKYA

24.06.2021
927
KAPADOKYA

Türkiye’nin en önemli turizm merkezlerinden olan Kapadokya için hangi aylarda bir gezi planı yapabilirsiniz gelin hep birlikte öğrenelim.

Her mevsim ayrı bir güzellikte olan Kapadokya, kışın beyaz bir gelinlik giyer, bahar da dereler coşar yeni çiçekler açar yenilenmenin enerjisi her canlıya ulaşır. yazın ise cıvıl cıvıl şenlikleriyle biraz da kalabalık olarak karşılar sizleri.

Kapadokya da kış aylarında Erciyes dağı turları da düzenlemekte.Beyaz örtünün altında kalan Göreme’yi, Paşabağı’nı ve Uçhisarı bir balon turuna katılarak gezebilirsiniz. Kapadokya’ya özgü mağara evlerinin de kışın sıcak yazın da soğuk olduğunu belirtelim ki konaklamanızda ısı endişesi yaşamayın.

Favori mevsim hangisidir diye soracak olsanız İlkbahar da Nisan-Mayıs ayları Sonbahar da Ekim-Kasım ayları idealdir. Tabii bu seçimler tamamen size kalmış her mevsim güzeldir Kapadokya. Hayaller alemine daldırır sizi doğanın renkleri enerjinize enerji katar. Peki gelelim yaz mevsiminde Kapadokya nasıl sorusuna…Yazın başlangıcı sayılan Haziran da ise rahatsız etmeyen tatlı bir sıcaklık ile gezeceksiniz Kapadokya’yı.

Özel aracınız ile bu seyahate çıkarsanız daha rahat gezebilirsiniz bu güzel şehri. Anılarınıza Kapadokya’yı mutlaka ekleyin sevgili Venüs kadınları…

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.