Venüs Kadını

Site Rengi

Mükemmel At Kuyruğu

Mükemmel At Kuyruğu

Yüzüne at kuyruğu yakışmayan kadın var mıdır? Vardır diyecek olsanız da püf noktalarına dikkat ederseniz her Venüs kadını at kuyruğuyla muhteşem görünür.

Gece davetine de katılsanız sportif bir ortamda da bulunsanız, abiye üzerine de, eşofman üzerine de hangi saç tipi gider desek kesinlikle at kuyruğu derdi çok kişi. Yapılışı çok kolay görünür ama mükemmel görüntü için biraz emek vermek gerekiyor.

Neler bunlar hadi göz atalım

Hacimli Saçlar

Saçlarınız sönükken sakın at kuyruğu denemeyin. Öncelikle saça hacim kazandırmak gerek. Bunun için az kremli şampuanlar kullanın ve şampuan sonrası saç kremi kullanmayın. Köpük kullanabilirsiniz ama. Saçınızı yıkadıktan sonra fönü önden arkaya değil de arkadan öne saçınızı önünüze alarak kurutursanız çok güzel hacimli saçlara sahip olacaksınız.

Ortama Uygun Model

Eğer sportif ya da doğal samimi bir ortamdaysanız enseye yakın at kuyruğunu tercih edin. Eğer şık bir ortama ya da gece davetlerine gidecekseniz tepeden yapılmış sıkı bşir at kuyruğu muıhteşem bir Venüs kadını görüntüsü ortaya koyacaktır.

Yüz Şeklinize Uygun Model

Eğer yuvarlak yüz hatlarına sahipseniz at kuyruğunuz tepeden bağlı olsun. Daha köşeli ya da uzun yüzlerde daha aşağıdaki at kuyruğu daha çekici gösterecektir.

Saç ile Çevrelenmiş At Kuyruğu

At kuyruğunuzu nasıl yaparsanız yapın tokanın ya da lastiğin görünmediğinden emin olun. At kuyruğunuzu saçınızdan bir kısmını ayırıp o bölümle dolayın ki muheteşem görünsün.

Daha Genç Görünüm

Saçınızı fönleyip at kuyruğunuzu yaptıktan sonra saçınızın uç kısımlara masa uygulayın. Doğal görünümlü dalgalar yapın. Bu size daha genç ve enerjik gösterecektir.

Etiketler:

Yorumlar
  1. Dilek Işık dedi ki:

    Ya çok güzel bilgiler veriyorsunuz ???????? instagram kullanıcı adım @mrydlk102

  2. Filiz Antil dedi ki:

    Uzun saçı at kuyruğu yapabildiğim için seviyorum. Güzel bir at kuyruğu yapabilmek için ne güzel püf noktaları vermişsiniz. Mutlaka deneyeceğim ????

  3. Ecrin dedi ki:

    Çok güzel püf noktaları vermişsiniz teşekkür ederim @ecrin5678_03