Venüs Kadını

Site Rengi

Korona günlerinde makyaj yapın! Kendinizi iyi hissedin!

24.11.2020
418
Korona günlerinde makyaj yapın! Kendinizi iyi hissedin!

Geçirdiğimiz şu zor Korona karantina günlerinde siz değerli Venüs kadınlarına harika bir psikolojik iyileşme tavsiyesi…Malumunuz karantina sürecinde zorunlu olarak evde kaldığımız günleri keyifli hale getirebilmek kendi elimizde…

Makyaj ruh halimizin göstergesidir! Gün içerisinde kendinizi daha iyi hissetmek adına ayna karşısında 5-10 dakika içerisinde yapabileceğiniz kolay ve pratik birkaç dokunuş size çok iyi gelecektir.

Venüs kadınları, makyaj çantalarımızda standart bulunması gereken ruj, göz kalemi, rimel vb malzemeleri korona ile mücadelemizde birer psikolojik iyileşme silahı olarak kullanıyoruz. Avokado tropik bir meyvedir ve yoğun bir vitamin deposudur. İçeriğinde Avokado yağı bulunan bir nemlendirici ile cildinize masaj yaparak ilk başlangıcı yapın. Bir bebeği sever gibi sevin cildinizi. O, bakışlarımızı anlamlı kılan gözlerimizde sıra. Mavi, yeşil, ela yada kahverengi gözlerinize siyah renk bir göz kalemi çektiğinizde gözlerinizdeki canlanma ve ışıltı sizi tekrar iyileştirmeye başlayacak. Rimeli de kullanıyoruz muhteşem Türkan Şoray kirpiklerine kavuşmayı kim istemez. Ruj yerine dudak koruyucu kullanırsanız daha rahat edebilirsiniz.

Hastalıklar ile mücadele ederken bazı iyileştirmeleri ruhen yapmanın faydasını gördüm. Fiziksel olarak iyileşme yine ruhumuzdan geçer. Sakın kendinizden vazgeçmeyin.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.